פלטפורמה חדשה למלונות ליצירת והפצת מדריכי טיולים מבוססי מובייל, אשר כוללים מידע על פעילויות תיירות, אטרקציות, המלצות על מסעדות, אירועים וכדומה.

אורחים רבים מצפים כיום לקבל מהמלון בו הם מתארחים ערך מוסף ו״חוויות״ מעבר לשירותי הלינה, כאשר המדריכים של Wonder.Guide מאפשרים למלון לענות על צורך זה ובכך לשפר את שביעות הרצון והנאמנות של האורחים. מעבר לכך, המדריך מאפשר למלון לשמור על קשר עם האורחים גם בזמן שהייתם מחוץ למלון, לחסוך זמן של אנשי הקבלה לענות על שאלות חוזרות לגבי המלצות, לייצר זרם הכנסות נוספות מהזמנת פעילויות תיירותיות ואף לשפר את הנראות של אתר המלון ברשת והמיתוג שלו.

– יצירת המדריך היא תהליך מהיר מאד. הטכנולוגיה כוללת מנגנון אוטומטי של יצירה ואיסוף של תוכן מרחבי האינטרנט לגבי ערים מרכזיות בעולם (קיים כבר מדריך מלא על תל-אביב), כאשר כל מלון יכול להתאים את התוכן ולהוסיף את ההמלצות הספציפיות שלו למקומות בילוי (אופציונלי לבחירת המלון).

– המדריך הוא White-Labeled כלומר ניתן לשלב אותו באתר של המלון ולהתאים אותו מבחינת המראה למיתוג של המלון.

– המדריך בנוי כאתר מותאם מובייל (לא דורש שום התקנת אפליקציות), וכולל מגוון אפשרויות מתקדמות כמו: הצגה דינמית וניווט על גבי מפה, שמירת מקומות למועדפים, אפשרות לפרסונליזציה של התוכן לפי הפרופיל של האורח, ועוד.

הפלטפורמה ניתנת בחינם למלון ולאורחים, כאשר המודל העסקי מבוסס על חלוקת הכנסות מפעילויות וכרטיסים המוזמנים דרך המדריך.

אודות החברה

Wonder Guide הוקמה לפני כשנה על ידי שלושה יזמים מנוסים ופועלת מתל-אביב.

צוות המייסדים:

חנן ליפשיץ – מנכ״ל (CEO)  – יזם אינטרנט עם מעל 20 שנות ניסיון בהקמה והשקעה בחברות אינטרנט.

גיל שיף – סמנכ״ל תפעול (COO) – יזם אינטרנט במשך קרוב ל-20 שנה, הקים וניהל את חברת ConvertMedia, אשר נמכרה לחברת טאבולה (כיסוי עיתונאי).

גדי שוכוביצקי – סמנכ״ל טכנולוגיות (CTO) – מנהל טכנולוגי בכיר, הקים וניהל בית תוכנה ששירת חברות מובילות כגון אינטל, מלנוקס, איטורו ועוד.

אתר החברה

דוגמא למדריך עבור תל-אביב באנגלית

מוצר וודרגייד

מוצר וונדרגייד

מוצר וודרגייד