בחרנו להעביר את הסיפור שלנו מעיניהם של הקולגות שלכם – הלקוחות שלנו.

"גיליתי שטאביט הם שותף טכנולוגי, שמבין לעומק איך אפשר לשפר את חווית השירות והאירוח במלון ולייצר פתרונות מתקדמים לעולם המזון והמשקאות המתחדש בבתי המלון. – יוסי גבאי, סמנכ"ל מערכות מידע רשת מלונות דן

בטאביט, אנו מאמינים במעבר לכלים טכנולוגים מתקדמים לשיפור הרווחיות והיעילות אצלכם במלון

על כן, יש צורך עמוק בפרטנר.

פרטנר שמזהה מגמות מבעוד מועד ומוציא לפועל את הפתרון החכם ביותר.

"טאביט הם לחלוטין שותפים לדרך שלנו וחלק אינטגרלי משיפור השירות וחווית המשתמש שאנו שואפים להעניק לאורחים שלנו"גלעד שאולוף, סמנכ"ל תפעול רשת אברהם הוסטלס

אז איפה טאביט פוגשת אתכם המלונאים?

  1. בנקודות מכירה ניידות, בעלות ממשק למערכות ה-PMS, כך שחווית האירוח ממוקסמת.
  2. במערכת אירוח מתקדמת, המייתרת התנהלות בדפים ומייעלת את ניהול הכניסה לחדרי האוכל בממשק זמן אמת למערכות הPMS.
  3. במערך דוחות עשיר וזמין, שייתן מענה מלא לכלל המחלקות ובדגש על צוות הביקורת שלכם.
  4. במתן פתרונות מקוונים להזמנה עצמית עבור האורחים בכל חלל בילוי במלון.

"כשהתפעול פוגש טכנולוגיה,

ברשת ישרוטל, בחרנו להכניס לתפעול תחנות מזון ומשקאות את טאביט, מפני שמהירות תגובה היא פקטור קריטי במתן שירות יוקרתי ואיכותי, טאביט שינתה את כל פני רצפת המכירה במסעדות ובלובאים ויצר קיצורי דרך שהצליחו לשנות את סדר השירות ולהפיק מהירות תגובה משמעותית. מלצר שולח הזמנה למטבח, בזמן שהוא אומר לאורח "אז שיהיה לכם ערב מהנה" המשקאות כבר על השולחן, כל התהליך יוצר הזדמנויות מכירה נוספות ופחות ריצה אחרי ערוצי התפעול השונים על מנת להוציא הזמנה מבר או ממטבח. כל השיטה מאפיינת מקום בילוי חכם עם שירות שלא נעלם מהעין.

עכשיו תוסיפו לכל זה באק אופיס חכם עם נתונים מצטברים און ליין של כל פרט ופרט, היסטוריית פריטים ומחזורים, שעות הפיקים, מנות חוזרות, מנות נמכרות , ואת הכל ניתן לראות ולדעת מסלולרי חכם רגיל שיש לכולנו, בכל יום ניתן לראות קצב התקדמות למחזור חודשי ועוד ועוד."

אני מאחל לכל עולם המלונות, מסעדות והברים לעבוד עם טאביט ולגלות עולם חדש" – רן אחינועם, מנכ"ל מלון ים סוף ומנהל מזומ"ש רשתי

כשמסתכלים על תהליכי החדרת הטכנולוגיה לעולם האירוח המלונאי בשנים האחרונות, ניתן להבחין באופן בולט כי המרוץ להימצא בקדמת הטכנולוגיה מהווה סמל סטטוס   חשוב בעולם של צורכי שירותי האירוח.

"כבמלון 5 כוכבים, אנו מפעילים 2 מסעדות לצד אאוטלטים תפעוליים ( שירות חדרים, מזנון בריכה וחדרי אוכל). חיפשנו מערכת לניהול ותפעול מסעדות שתיתן מענה הולם לשירות מהיר ואיכותי .

המערכת מאפשרת "לקדם" מכירה ע"י הודעות קופצות למלצר בכדי שיוכל להציע לאורח פריטים נוספים התואמים את הארוחה , מה שמוביל את הגדלת הממוצע להזמנה במסעדות.

כמו כן, למוצר נוחות מרבית לביצוע תשלום על גביי הטאבלט והסליקה מתבצעת בשולחן ליד האורח . המערכת קלה לתפעול , בעלת נוחות שימוש ומשדרת ללקוח יוקרה וקידמה. לא פחות חשוב מכך, התמיכה והאנשים בטאביט. לכל בקשה ו/או בעיה תמיד יש מענה ולא רק מענה אלא גם פתרון וזה לא מובן מאליו .

לסיכום, נרצה להודות לשותפים שלנו לדרך שמסרו את הסיפור עבורנו בצורה ישירה, אנו נמשיך את העשייה הזו גם עבור המצטרפים לסיפור ההצלחה שלנו בעולם הטכנולוגיה.

למידע נוסף